Bolesna porażka Lechii z Orłem Przeworsk

Lechia Sędziszów Małopolski remisuje bezbramkowo

Piłkarze Lechii Sędziszów Młp. przegrali ważny mecz z Orłem Przeworsk. W tej sytuacji widmo spadku do okręgówki staje się coraz bardziej realne.

Od początku przeważali goście. Na stanowisku był jednak bramkarz Lechii, Łukasz Ćwiczak, który między innymi spektakularnie obronił rzut karny. Wcześniej wybronił sytuację sam na sam.

Tuż po przerwie więcej do powiedzenia mieli gospodarze. Dobrą sytuację do strzelenie gola miał Damian Róg. Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, goście zdobyli gola w 68. minucie, a na 0-2 podwyższyli w doliczonym czasu gry.

Już w środę (05.05) o godzinie 17 Lechia zagra siebie z Legionem Pilzno. To zaległy mecz 22. kolejki, którą przełożono z powodu epidemią koronawirusa.

27. kolejka IV ligi, piątek, 30 kwietnia
Lechia Sędziszów Młp. Orzeł Przeworsk 0:2
Lechia: Łukasz Ćwiczak – Tomasz Reichel, Jakub Makuch, Paweł Godek, Sebastian Malisiewicz (70’ Jakub Tęczar) – Szymon Urbaniak (60’ Paweł Branas), Jakub Lesiński, Stefan Osztreicher (60’ Amadeusz Czółno), Miłosz Linek (46’ Damian Róg), Kamil Potwora – Bartłomiej Posłuszny (46’ Oskar Ćwiczak).

O Sędziszów Lokalnie 447 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media: