Capitan Folk gwiazdą miejskiego Sylwestra w Sędziszowie Małopolskim

Capitan Folk gwiazdą miejskiego Sylwestra w Sędziszowie Małopolskim

To już pewne i potwierdzone. Sędziszów Małopolski znów zorganizuje Sylwestra. Będzie Potańcówka Pod Gwiazdami, która tradycyjnie odbędzie się na placu targowym. Gwiazdą imprezy będzie zespół Capitan Folk.

Największą atrakcją miejskiego Sylwestra 2021/22 w Sędziszowie Małopolskim był koncert Alexandra Martineza z Filipin, finalisty drugiej edycji programu „Mam Talent”. Była również serwowana przez didżeja muzyka taneczna i pokaz sztucznych ogni.
Sylwestrowa Potańcówka Pod Gwiazdami

Kto będzie gwiazdą imprezy za niespełna miesiąc? Na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Bogusław Kmieć zdradził, że będzie to Capitan Folk – zespół disco polo, który łączy nurty biesiadne i wojskowe.

Wokalistą grupy jest Dawid Kurnik, który wygrał szóstą edycję programu „Disco Star”.  W repertuarze zespołu są popularne melodie takie jak „Hej sokoły” czy „Karczmareczka”, jak i również autorskie nagrania. Całość jest utrzymana w klimacie disco polo.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.