Dokonał rozboju na sędziszowskim stadionie

Jak się ma sędziszowska piłka nożna?

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dopuścił się rozboju na nieletnim na trybunach stadionu w Sędziszowie Młp. Grozi mu za to do 12 lat więzienia.

O rozboju policjanci z ropczyckiej komendy dowiedział się w miniony piątek (25.03) po godzinie 19. Zgłosił to sam pokrzywdzony, 14-letni chłopak.
Z jego relacji wynikało, że gdy przebywał wraz z dwoma rówieśnikami na trybunach stadionu w Sędziszowie Młp, podszedł do nich młody mężczyzna.

Następnie bez żadnego powodu uderzył każdego z nich pięścią w twarz, zabrał 14-latkowi telefon i odszedł z  towarzyszącą mu kobietą.

Policjanci od momentu zawiadomienia pracowali nad tą sprawą. Chodziło o jak najszybsze ustalenie i zatrzymanie napastnika. W trakcie prowadzonego postępowania wytypowali sprawcę.

Już następnego dnia został on zatrzymany. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Ropczyce.
Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawieniu mu zarzutów między innymi rozboju i uszkodzenia ciała. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.