Dostał ataku padaczki obok budynku komendy policji

Mieszkanka powiatu straciła w sieci duże pieniądze

Policjant, funkcjonariusz Wojsk Obrony Terytorialnej oraz świadkowie pomogli mężczyźnie, który leżał na chodniku. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski prawdopodobnie miał nagły atak padaczki.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (28.11) w Ropczycach. O godz. 13 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji przyszła kobieta, która poprosiła o pomoc dla leżącego na chodniku mężczyzny.

We wskazane miejsce udali się zastępca dyżurnego i funkcjonariusz Wojsk Obrony Terytorialnej, który w tym czasie akurat przebywał na komendzie.

Mężczyzna leżał na chodniku przy przejściu dla pieszych, obok budynku komendy. Funkcjonariusze i świadek udzielili pomocy przedmedycznej mężczyźnie. Ten prawdopodobnie miał atak padaczki.

Mundurowi do czasu przyjazdu karetki pogotowia, cały czas monitorowali funkcje życiowe mężczyzny, a także pilnowali, aby nie zrobił sobie krzywdy.
Na szczęście, dzięki właściwej reakcji mężczyźnie szybko została udzielona pomoc. Zespół karetki pogotowia przewiózł mieszkańca do szpitala.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.