Dostał ataku padaczki obok budynku komendy policji

Mieszkanka powiatu straciła w sieci duże pieniądze

Policjant, funkcjonariusz Wojsk Obrony Terytorialnej oraz świadkowie pomogli mężczyźnie, który leżał na chodniku. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski prawdopodobnie miał nagły atak padaczki.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (28.11) w Ropczycach. O godz. 13 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji przyszła kobieta, która poprosiła o pomoc dla leżącego na chodniku mężczyzny.

We wskazane miejsce udali się zastępca dyżurnego i funkcjonariusz Wojsk Obrony Terytorialnej, który w tym czasie akurat przebywał na komendzie.

Mężczyzna leżał na chodniku przy przejściu dla pieszych, obok budynku komendy. Funkcjonariusze i świadek udzielili pomocy przedmedycznej mężczyźnie. Ten prawdopodobnie miał atak padaczki.

Mundurowi do czasu przyjazdu karetki pogotowia, cały czas monitorowali funkcje życiowe mężczyzny, a także pilnowali, aby nie zrobił sobie krzywdy.
Na szczęście, dzięki właściwej reakcji mężczyźnie szybko została udzielona pomoc. Zespół karetki pogotowia przewiózł mieszkańca do szpitala.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.