Ją ścigano listem gończym za alimenty, jego za narkotyki. Wpadli w Ropczycach

Poszukiwana para wpadła w Ropczycach. Ją ścigano za alimenty, jego za narkotyki

Policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy zatrzymali spacerującą parę. Okazało się, że oboje byli… ścigani listem gończym.
36-letnią mieszkankę Ropczyc poszukiwano listem gończym, który wydał Sąd Rejonowy. Miała odbyć karę dwóch miesięcy więzienia za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Wczoraj policjanci uzyskali informacje, że była widziano ją w towarzystwie mężczyzny na jednej z ropczyckich ulic. Funkcjonariusze potwierdzili to.

Jak się okazało towarzyszący jej 52-latek również był poszukiwany. List gończy za nim wydał Sąd Rejonowy Wrocław – Krzyków.
Mężczyznę poszukiwano za przestępstwa narkotykowe. Jego także zatrzymano. Najbliższe cztery miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.