Kiermasz dla chorej Faustynki Stręk z Sędziszowa

Kiermasz dla chorej Faustynki Stręk z Sędziszowa

W piątek (19.03) na sędziszowskim Rynku odbędzie się wielkanocny kiermasz. Dochód z tego wydarzenia trafi na operację serca Faustynki Stręk z Sędziszowa Małopolskiego.

Dziewczynka urodziła się w 2012 roku z wadą serca AVSD. Ma wspólny kanał przedsionkowo komorowym. W ciągu swojego krótkiego życia przeszła już trzy operacje na otwartym sercu.

Teraz czeka ją kolejna czwarta. Tym razem w klinice kardiologicznej profesora Edwarda Malca w Munster, w Niemczech. Niestety, aby zabieg ten się odbył, potrzebne jest blisko dwieście tysięcy złotych.

– Nasza nawet największa determinacja nie spowoduje, że sami zdołamy za tę operację zapłacić. My jesteśmy zawsze gotowi, by walczyć o naszą królewnę, Faustynka, jak trzeba, również dzielnie staje do walki. Byśmy ją wygrali potrzebujemy oprócz pomocy Niebios i Waszej pomocnej dłoni. Prosimy, wesprzyjcie, dajcie szansę, by to młode jeszcze życie mogło trwać dalej – piszą rodzice dziewczynki.
Pomóc Faustynce możemy na tej stronie.

Ale to nie wszystko. W piątek (19.03), w godzinach 10-17 na sędziszowskim rynku odbędzie się charytatywny kiermasz wielkanocny. Dochód ze sprzedaży ozdób oraz z prowadzonej zbiórki podczas tego eventu trafi właśnie na operację Faustynki Stręk.

Kiermasz dla chorej Faustynki Stręk z Sędziszowa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.