KS Marba Sędziszów Małopolski znowu w II lidze

KS Marba Sędziszów Małopolski znowu w II lidze
Fot.: KS Marba Sędziszów Młp.

Siatkarki Marba Sędziszów Małopolski pokonały wszystkie swoje rywalki w turnieju finałowym i po dwóch latach banicji powróciły do II ligi.

Finałowy turniej z udziałem sędziszowskich siatkarek odbywał się od piątku do niedzieli (23 -25.04) w Jankowie Przygodzkim. Podopieczne Macieja Lesia odniosły tam komplet zwycięstw. Gratulujemy.
Sędziszowianki pokonały kolejno po 3-1 AZS AWF Wrocław, ŁKS Łódź i gospodynie, Barycz Janów Przygodzki. Dzięki temu KS Marba awansowała do II ligi, której szeregi opuściła dwa lata temu. Radości z tego powodu nie krył burmistrz Bogusław Kmieć.

– Bardzo serdecznie gratuluję naszym siatkarkom, trenerowi i działaczom. To wspaniały  sukces i piękna promocja Sędziszowa Młp., za co z serca dziękuje – napisał na Facebooku

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.