Mieszkaniec powiatu ukradł z ciężarówki prawie 300 litrów oleju napędowego

Zamknęli go w garażu, szczuli psem i grozili "bronią"
Zdjęcie ilustracyjne.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł ze zbiornika na paliwo od ciężarówki blisko 300 litrów oleju napędowego. Pojazd był zaparkowany na jednej z posesji w Nockowej.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (31.01). Wtedy to ze zbiornika pojazdu ciężarowego, zaparkowanego na jednej z posesji w Nockowej, ktoś ukradł 300 litrów oleju napędowego. Wcześniej uszkodził korek wlewu paliwa. Wartość strat wyniosła ponad 2000 zł.
Ropczycka policja szybko wytypowała i ujęła złodzieja. Okazał się nim 38-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Iwierzyce. Mężczyznę zatrzymano.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił policji na przedstawienie mu zarzutu kradzieży z włamaniem. Sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.