Mieszkaniec Sędziszowa Młp. groził śmiercią policjantom i ich rodzinom

Poszukiwana para wpadła w Ropczycach. Ją ścigano za alimenty, jego za narkotyki

Kara więzienia grozi 45-letniemu mieszkańcowi Sędziszowa Młp., który groził policjantom i ich rodzinom śmiercią. Mężczyzna odpowie również za znieważenie mundurowych i naruszenie ich nietykalności.
We wtorek (16.05), przed godziną 18 policjanci udali się na jedną z posesji w Sędziszowie Młp.

Według informacji pijany mężczyzna miał się tam awanturować, chciał też kierować ciągnikiem.

Na miejscu mundurowi wyczuli zapach alkoholu od mężczyzny, którego dotyczyła interwencja. Od samego początku był on wulgarny wobec wykonujących czynności służbowe funkcjonariuszy.

45-latek nie wykonywał wydawanych mu poleceń, naruszył również nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a ponadto kierował groźby pozbawienia życia w stosunku do nich i ich rodzin.
Awanturnik został doprowadzony do izby wytrzeźwień. Następnie usłyszał między innymi zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz gróźb karalnych. Grozi mu kara do 3 lat wiezienia.

Sędziszowscy policjanci uratowali życie 47-latka
Komisariat policji w Sędziszowie Małopolskim.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.