Muzyczny prezent dla zakochanych od Stowarzyszenia Twórców Sztuki [WIDEO]

Muzyczny prezent dla zakochanych od Stowarzyszenia Twórców Sztuki [WIDEO]

Młodzi i utalentowani sędziszowianie ze Stowarzyszenia Twórców Sztuki nagrali cover utworu Piotra Rubika „Psalm dla Ciebie”. Klip pojawił się dziś w sieci jako muzyczna niespodzianka dla wszystkich zakochanych.

Stowarzyszenie Twórców Sztuki zrzesza młodych i utalentowanych mieszkańców gminy Sędziszów Młp., którzy chcą lokalnie promować kulturę.
Organizacja ta ma na swym koncie wiele inicjatyw. Ostatnią z nich był koncert zimowy „Gdzie jest nasze Betlejem” na rzecz ciężko chorego Jasia Guzika.

Śpiewali i zbierali pieniądze dla chorego Jasia z Gnojnicy

Teraz młodzi sędziszowianie sprawili prezent zakochanym, nagrywając cover utworu Piotra Rubika „Psalm dla Ciebie”. Klip pojawił się dziś na YouTube.

Wystąpili w nim: Katarzyna Walczyk, Aleksandra Pieja, Konrad Kujda, Aleksandra Skiba, Mateusz Sitek, Natalia Saj, Katarzyna Orkisz i Marlena Przywara

– Z przyjemnością przedstawiamy nasz walentynkowy cover. A dedykujemy go wszystkim zakochanym i kochającym nasze miasto. Przekazujemy Wam na ten dzień mnóstwo dobrej energii i miłości – przekazują młodzi sędziszowianie ze Stowarzyszenia Twórców Sztuki.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.