„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor zajmie się… sędziszowskim Ratuszem [PRIMA APRILIS]

„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w Zagorzycach

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że niebawem do Sędziszowa Małopolskiego zawita ekipa programu „Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor. Zrobi to po to, by wyremontować… siedzibę władz miejskich.

„Nasz nowy dom” to polski program typu reality show prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Można go oglądać od prawie ośmiu lat w Polsacie.
W każdym odcinku dom lub mieszkanie jednej z polskich rodzin, włączając teren wokół, zostaje wyremontowany. Prace wykonuje drużyna budowlańców w ciągu zaledwie pięciu dni. W tym czasie rodzina przebywa w hotelu.

Bohaterami jednego z odcinków programu, w maju 2021 roku, była sześcioosobowa rodzina, która mieszkała w drewnianym domu w Zagorzycach.

To historia państwa Mariusza i Dominiki, którzy wspólnie wychowują czwórkę dzieci: dziewięcioletniego Seweryna, sześcioletniego Dominika, pięcioletnią Amelkę oraz dwuletniego Stasia. Warunki życia rodziny były bardzo trudne.

Nasz Nowy Dom w Zagorzycach [WIDEO, FOTO]
Tak było dwa lata temu. Teraz ekipa programu „Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor znowu zawita na teren gminy Sędziszów Małopolski, by zająć się zabytkowym budynkiem Ratusza. Obiekt ten ma swoje lata, dodatkowo został zniszczony przez wandali.

Atak antyszczepionkowców na... ratusz [ZDJĘCIA]

Powyższa publikacja była żartem z okazji Prima Aprilis (1 kwietnia).

1 thoughts on “„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor zajmie się… sędziszowskim Ratuszem [PRIMA APRILIS]”

  1. Watpiąca ta informacja. Przecież w ratusz zostało wpompowane prawdopodobnie kilkanascie milionow zł, jak nie więcej. Zapraszamy Kasie Dowbor do Góry Ropczyckiej pomóc w remoncie zabytkowego dworku. To byłby efekt przejscia i hit oglądalności./

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.