Nowy sprzęt AGD dla potrzebujących rodzin

Sprzęt AGD dla potrzebujących mieszkańców

Są efekty uzyskania przez Sędziszów Małopolski tytułu Świetlnej Stolicy Podkarpacia. To nowy sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który trafił do potrzebujących mieszkańców gminy.

O zwycięstwie w konkursie w ramach akcji „Świeć się z Energą” zdecydowali internauci. Sędziszów Młp. wręcz zdeklasował inne miasta na Podkarpaciu, uzyskując 11 137 głosów. Drugie miejsce zdobyła Kolbuszowa – 4 383 punktów, trzecie zaś Rzeszów – 1 525.
W nagrodę sędziszowski ratusz otrzymał sprzęt AGD o wartości 10 000 zł. Pieniądze te w postaci sprzętu AGD we wtorek (08.03) przekazano potrzebującym rodzinom. Wytypował ich Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp.

– Dzięki głosom mieszkańców wygraliśmy etap wojewódzki tego konkursu i otrzymaliśmy tytuł najpiękniejszej oświetlonego miasta na Podkarpaciu. Dziś mamy tego efekt. To sprzęt AGD, który trafił do potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Są to lodówki, pralki, odkurzacze, kuchenka i inne rzeczy potrzebne w gospodarstwie domowym. W sumie 17 sztuk. Jako samorząd dostaliśmy od sponsora konkursu lampę UV, która niszczy różnego rodzaju wirusy i bakterie. Bardzo dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na nasz apel wzięli udział w głosowaniu. Dziś są tego efekty w postaci tego sprzętu – mówił burmistrz Bogusław Kmieć.

Przypomnijmy, że w 2018 roku Sędziszów Młp. wygrał ogólnopolski finał konkursu „Świec się z Energą” i otrzymał za to 50 000 zł. Pieniądze te również w postaci sprzętu AGD trafiło do potrzebujących.

Nowy sprzęt AGD dla potrzebujących rodzin
Nowy sprzęt AGD dla potrzebujących rodzin
Nowy sprzęt AGD dla potrzebujących rodzin
Zdjęcia: Urząd Miejski w Sędziszowie Młp.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.