Pani Aleksandra Babiarz skończyła sto lat [ZDJĘCIA]

Pani Aleksandra Babiarz skończyła sto lat

Pani Aleksandra Babiarz z Sędziszowa Małopolskiego kilka dni temu obchodziła setne urodziny. Dostojna Jubilatka całe swoje długie życie spędziła w rodzinnym mieście.

Aleksandra Babiarz przyszła na świat 7 listopada 1921 r. w miejscowości Borek Wielki jako córka Wojciecha i Magdaleny Kapusta. W zasadzie całe swoje życie pracowała w gospodarstwie rolnym.
Związek małżeński ze Stanisławem  zawarła 16 listopada 1941 roku. Wychowała z nim czworo dzieci: Zofię, Elżbietę, Krystynę i Edwarda. Doczekała się 12 wnucząt i 19 prawnucząt. Wdową została w dość młodym wieku, bo mając 56 lat. Mąż Stanisław zmarł w Rzeszowie 30 kwietnia 1977 roku.

Pani Aleksandra Babiarz skończyła sto lat [ZDJĘCIA]

Tydzień temu (07.11)  świętowała swoje setne urodziny Dzień wcześniej, w jej intencji odbyła się msza św. w Kościele Farnym. jest piątą mieszkanką gminy, która doczekała się tak pięknego wieku.

Dostojnej Jubilatce składamy życzenia dobrego zdrowia i sił na kolejne lata w otoczeniu pełnym troski, życzliwości, wdzięczności i miłości najbliższych.

Pani Aleksandra Babiarz skończyła sto lat [ZDJĘCIA]
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.