Pędził przez Sędziszów Młp. z prędkością 121 km/h

Pędził przez Sędziszów Młp. z prędkością 121 km/h

Alfa romeo jechało przez Sędziszów Młp. z prędkością 121 km/h. Jego kierowca stracił prawo jazdy, natomiast dostał mandat i punkty karne.
Do zdarzenia doszło wczoraj, po godzinie 15 w Sędziszowie Młp. Wówczas to funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego komendy policji w Ropczycach zatrzymali alfą romeo.

Kierowca tego pojazdu jadąc w terenie zabudowanym radykalnie przekroczył dozwoloną prędkość.

Pomiar prędkości wykazał, że kierowca jechał przez Sędziszów Młp. z 121 km/h, gdzie dozwolona przepisami prędkość wynosi 50 km/h.
28-letni mężczyzna otrzymał mandat, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Z uwagi na przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, zgodnie z przepisami policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy na trzy miesiące.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.