Piękno powiatu ropczycko-sędziszowskiego [WIDEO]

Piękno powiatu ropczycko-sędziszowskiego [WIDEO]

Na kanale YouTube pojawił się film, który w sposób wyjątkowy pokazuje piękno przyrody powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Widzimy tam naturę zarówno z lotu ptaka, jak i z bardzo bliska. Autorem nagrania jest Sylwester Paściak z Sędziszowa Młp.

Autor pokazuje między innymi: Zalew w Kamionce, Park Buczyna w Górze Ropczyckiej, lasy i łąki w Czarnej Sędziszowskiej, Cierpisz, Sędziszów Młp (Borek Wielki), Borki Chechelskie. Widzimy również Krzyż Trzeciego Tysiąclecia w Ropczycach i Krzyż Milenijny w Sielcu, koło Sędziszowa Młp.
Wszystko dopełnia przepiękna muzyka. Tytuł filmu nosi: „Piękniejsza strona powiatu ropczycko-sędziszowskiego”. Zapraszamy do obejrzenia.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.