Pijacka jazda zakończona dachowaniem [FOTO]

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Dachowaniem pojazdu, w miejscowości Łączki Kucharskie, zakończyła się przejażdżka seatem dwóch mężczyzn. Jednemu z nich grozi więzienie.

Do zdarzenia doszło w sobotnią (18.09) noc. Przed północą dyżurny ropczyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w Łączkach Kucharskich w przydrożnym rowie jest samochód osobowy.
Zgłoszenie okazało się zgodne z faktami. W rowie znajdował się przewrócony na dach seat. W pojeździe, jak również w jego otoczeniu, nie było nikogo.

Przed północą, na jednym z przystanków autobusowych policyjny patrol zauważył dwóch mężczyzn. Ich zachowanie wskazywało, że są pijani . Jak się okazało obaj mieli po trzy promile alkoholu.

Mężczyźni potwierdzili, że podróżowali pojazdem. Jednak nie chcieli powiedzieć, który z nich kierował. Przekazywali niespójne wyjaśnienia, zasłaniali się niepamięcią. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego (31 l.) przyznał, że to on siedział za kierownicą seata. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie również za spowodowanie kolizji.

Pijacka jazda skończyła się dachowaniem [FOTO]
Zdjęcie: KPP Ropczyce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.