Pijacka jazda zakończona dachowaniem [FOTO]

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Dachowaniem pojazdu, w miejscowości Łączki Kucharskie, zakończyła się przejażdżka seatem dwóch mężczyzn. Jednemu z nich grozi więzienie.

Do zdarzenia doszło w sobotnią (18.09) noc. Przed północą dyżurny ropczyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w Łączkach Kucharskich w przydrożnym rowie jest samochód osobowy.
Zgłoszenie okazało się zgodne z faktami. W rowie znajdował się przewrócony na dach seat. W pojeździe, jak również w jego otoczeniu, nie było nikogo.

Przed północą, na jednym z przystanków autobusowych policyjny patrol zauważył dwóch mężczyzn. Ich zachowanie wskazywało, że są pijani . Jak się okazało obaj mieli po trzy promile alkoholu.

Mężczyźni potwierdzili, że podróżowali pojazdem. Jednak nie chcieli powiedzieć, który z nich kierował. Przekazywali niespójne wyjaśnienia, zasłaniali się niepamięcią. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego (31 l.) przyznał, że to on siedział za kierownicą seata. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie również za spowodowanie kolizji.

Pijacka jazda skończyła się dachowaniem [FOTO]
Zdjęcie: KPP Ropczyce.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.