Pijana kobieta za kierownicą. Miała trzy promile

Mieszkanka powiatu straciła w sieci duże pieniądze

Prawie trzy promile alkoholu miała w organizmie miała 24-letnia kobieta, która jechała osobowym oplem przez powiat ropczycko-sędziszowski.

Do zdarzenia doszło w sobotę (18.12) w nocy. Około godz. 23 policjanci podczas patrolu drogi krajowej nr 94 w Ropczycach zwrócili uwagę na jadącego całą szerokością jezdni osobowego opla.

Sposób jazdy kierującej wskazywał, że może ona znajdować się pod wpływem alkoholu. Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne.
Badanie wykazało w jej organizmie prawie trzy promile alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu danych w policyjnej bazie, okazało się, że od 2019 roku posiada ona zakaz kierowania pojazdami.

jej pojazd trafił na policyjny parking, a 24-latka do izby wytrzeźwień. Wkrótce za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i kierowanie pomimo obowiązującego zakazu odpowie przed sądem.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.