Pijany jechał ulicą Jagiellończyka w Sędziszowie Młp.

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Dziś o godzinie 5:30, na ulicy Jagiellończyka w Sędziszowie Młp., policjanci zatrzymali pijanego kierowcę bmw. 51-letni mężczyzna, który miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu, stracił prawo jazdy.

Pijany kierowca na ulicy Jagiellończyka w Sędziszowie Młp. to nie jedyny taki przypadek. W ciągu ostatnich trzech dni policjanci wyeliminowali z dróg powiatu ropczycko-sędziszowskiego czterech osobników, którzy usiedli za kółkiem po alkoholu.
Pierwszy z nich został zatrzymany w sobotę (20.11). Po godzinie 19, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Wielopole Skrzyńskie.

Mundurowi ustalili, że audi, włączając się do ruchu, nie ustąpiło pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Fiat.

Badanie trzeźwości wykazało, że 19-letni kierujący audi miał 0,25 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Drugiego pijanego kierowcę zatrzymano w niedzielę przed godziną 20 na ulicy Mickiewicza w Ropczycach. Tym razem dużą nierozwagą wykazał się 31-letni kierowca dostawczego fiata. Alkomat wskazał w jego organizmie prawie dwa promile alkoholu.

Kolejnego kierującego na podwójnym gazie zatrzymano dziś (22.11), o godzinie 5.30, na ulicy Jagiellończyka w Sędziszowie Małopolski. 51-latek, który jechał bmw, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu i stracił prawo jazdy.
Brakiem rozsądku wykazał się również 49-letni mężczyzna. Zatrzymano go do kontroli po godzinie 7 w Lubzinie. Miał prawie 1,5 promila alkoholu .

Wkrótce wszyscy wyżej wymienieni kierowcy staną przed sądem. Muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami, a nawet kara więzienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.