Pijany kierowca audi dachował, a potem wjechał w ogrodzenie posesji [FOTO]

Dachowanie i zderzenie samochodów w powiecie

Dwa lata więzienia grozi 19-latkowi, który kierując audi pod wpływem alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17.04), po godzinie 9 na ulicy 3 Maja w Ropczycach.
19-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce, kierując audi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu. Tam dachował, a następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 19-latek nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż miał prawie promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Pijany kierowca audi dachował, a potem wjechał w ogrodzenie posesji [FOTO]
Fot.: KPP Ropczyce.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.