Pijany kierowca przewoził dwoje małych dzieci

Zamknęli go w garażu, szczuli psem i grozili "bronią"
Zdjęcie ilustracyjne.

Policjanci ruchu drogowego udaremnili jazdę pijanemu kierowcy opla, który przewoził dwójkę swoich małych dzieci. Grozi mu za to kara więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (26.06) we wsi Iwierzyce, w powiecie ropczycko-sędziszowskim.
Podczas prowadzonych tam działań pod hasłem „Trzeźwość” policjanci ropczyckiej drogówki zwrócili uwagę na opla. Ten na widok oznakowanego radiowozu, kierujący nagle zawrócił

Mundurowi postanowili sprawdzić, co było powodem tej nagłej zmiany kierunku jazdy. Mężczyzna został zatrzymany, gdy zjechał na jedną z pobliskich posesji.

Bardzo szybko okazało się co było powodem takiego zachowania kierującego. Alkomat wskazał w organizmie 45-latka ponad promil alkoholu.

Na „przejażdżkę” mężczyzna zabrał jeszcze dwójkę swoich małych dzieci, w wieku 6 i 3 lat. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.