Pijany na Jagiellończyka w Sędziszowie Młp.

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali minionego weekendu policjanci w powiecie. Jeden z nich wpadł na ulicy Jagiellończyka w Sędziszowie Młp.
Do pierwszego zatrzymania doszło w miejscowości Nawsie. Przed godziną 16 policjanci w trakcie kontroli wyczuli od kierowcy dostawczego mercedesa alkohol.

Badanie wykazało prawie półtora promila alkoholu w jego organizmie. 55-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna wkrótce będzie odpowiadał przed sądem.

Kary nie uniknie także kierujący skodą, który został zatrzymany w niedzielę po godz. 9 na ulicy Jagiellończyka w Sędziszowie Małopolskim.
Tym razem badanie kierującego wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. 36-letniemu mieszkańcowi gminy Iwierzyce zatrzymano prawo jazdy, czeka go także „wizyta” w sądzie.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.