Pirat drogowy na ulicach Sędziszowa Młp. [WIDEO]

Pędził przez Sędziszów Młp. z prędkością 121 km/h

Pirat drogowy, który jadąc ulicami Sędziszowa Małopolskiego, popełniał niebezpieczne wykroczenie drogowe, wyprzedzając na przejściach dla pieszych, nie będzie bezkarny. Jest to możliwe dzięki nagraniu, które policji nadesłał jeden z kierowców.
Brawurowa i brak rozsądku kierowców coraz częściej spotyka się z reakcją innych uczestników ruchu drogowego. Tak też było w przypadku świadka, który nagrał niebezpieczne manewry kierującego hondą w Sędziszowie Małopolskim. Zapis z rejestratora przekazał następnie ropczyckim policjantom.

Na nagraniu z 12 kwietnia br. widać osobową hondę, której kierujący popełnia niebezpieczne wykroczenia drogowe, wyprzedzając na przejściu dla pieszych.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość kierowcy. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec Sędziszowa Młp.

Pirat drogowy otrzymał mandat w kwocie 1500 zł, nałożono na niego też 10 punktów karnych.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.