Ścigany listami gończymi wpadł na dworcu

Śmierć kobiety na torach w Sędziszowie Młp.

W ręce policji wpadł 29-latek, który był ścigany aż trzema listami gończymi. Mężczyznę zatrzymano na dworcu PKP w Sędziszowie Młp., gdzie… spał.
We wtorek (04.10) dyżurny ropczyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na dworcu kolejowym w Sędziszowie Młp. śpi nietrzeźwy osobnik.

Dzielnicowi przybył na miejsce i rzeczywiście w poczekalni zastali śpiącego na bagażach mężczyznę. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że to 29-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego.

Jak się okazało, Sąd Rejonowy w Zamościu wydał za nim aż trzy listy gończe. Mężczyzna ma do odbycia karę kilku miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży oraz nie alimentacji.
29-latka zatrzymano i doprowadzono do komendy ropczyckiej policji, skąd trafił do zakładu karnego.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.