Potrącenie na przejściu na pieszych. Ucierpiał 66-letni sędziszowianin

Dachowanie i zderzenie samochodów w powiecie

Dziś w południe w Ropczycach młoda kobieta, kierując citroenem, wjechała w 66-latka, znajdującego się na przejściu dla pieszych. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (23.06), po godzinie 12 na ulicy Mickiewicza w Ropczycach.
Z ustaleń policjantów wynika, że 27-letnia kierująca citroenem nie udzieliła pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na przejściu.

66-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zarówno on, jak i kierująca pojazdem byli trzeźwi.

Na miejscu funkcjonariusze sporządzili dokumentację niezbędną do dokładnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Wystąpiły utrudnienia w ruchu.
Policja apeluje zarówno do kierowców, jak i pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania na drogach.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.