Trening z Różańskim na sędziszowskim Rynku

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

W sobotę (23.07), o godzinie 19 przed sędziszowskim Ratuszem odbędzie się trening medialny Łukasza Różańskiego. Będzie można nie tylko poćwiczyć z pięściarzem, ale także otrzymać jego zdjęcie, a także jego autograf.
Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej Łukasz Różański spotka się z mieszkańcami przed walką o pas Mistrza Świata Federacji WBC z kolombijczykiem Oscarem Rivasem. Pojedynek odbędzie się 13 sierpnia.

Ponad rok temu on znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to czternasta walką Łukasza na zawodowym ringu. Nie zanotował dotąd żadnej porażki.

Większość, bo aż 13 z 14 walk wygrał przed czasem przez nokaut. Za niespełna miesiąc Różański będzie miał szansę, żeby zmierzyć się o tytuł mistrza świata WBC International z Oscarem Rivasem.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.