Pożar domu jednorodzinnego w Małej. Ucierpiały dwie starsze kobiety

Tragedia w Czarnej Sędziszowskiej [ZDJĘCIA]

Policjanci oraz straż pożarna pracują na miejscu pożaru domu w Małej. Ucierpiały dwie starsze kobiety, obie przewieziono do szpitala.
Do zdarzenia doszło dziś (24.03) przed godziną 12, w domu jednorodzinnych w Małej, koło Ropczyc.

Jak wstępnie ustalili policjanci, w chwili wybuchu pożaru w domu przebywała samotnie mieszkająca 90-letnia kobieta. W pewnym momencie odwiedziła ją krewna i to ona wspólnie z zaalarmowaną sąsiadką, wyprowadziły z domu właścicielkę posesji.

Pomoc przyszła w ostatniej chwili.

90-latka oraz jej 64-letnia krewna zostały przewiezione do szpitala. Natomiast na miejscu została udzielona również pomoc medyczna 62-letniej sąsiadce.
Dom wskutek pożaru uległ zniszczeniu. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.