Promocja z kodem – czy bonusy na start rzeczywiście działają?

Promocja z kodem - czy bonusy na start rzeczywiście działają?

Bonusy powitalne z kodami to jedna z najczęściej spotykanych promocji u legalnych bukmacherów, którzy chcą w ten sposób przyciągnąć nowych klientów. Czy jednak kody promocyjne faktycznie niosą ze sobą korzyści dla graczy? Analizujemy oferty.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę IQS, do udziału w grach hazardowych przyznaje się 67% Polaków, z czego 13% obstawia wyniki zdarzeń sportowych. W praktyce aktywnych typerów może być w Polsce nawet kilka milionów, z czego zdecydowana większość obstawia kupony sportowe w internecie.

Jak więc widać, legalni polscy bukmacherzy mają o kogo się bić, a jednym ze sposobów uatrakcyjniania ich oferty są rozmaite kody do specjalnych ofert bonusowych, najczęściej przyznawanych po rejestracji nowego konta typerskiego u danego buka.

Jak działają kody do bonusów powitalnych u bukmacherów online?

Analizując ofertę polskich legalnych bukmacherów można łatwo zauważyć, że właściwie wszyscy posiadają kody promocyjne przeznaczone dla graczy. Ich działanie opiera się na takim samym schemacie, jak w przypadku kodów promocyjnych dostępnych np. w sklepach internetowych – po wpisaniu odpowiedniego kodu przy rejestracji na stronie bukmachera czy dokonywaniu wpłaty gracz otrzymuje dodatkowe pieniądze na zakłady w formie bonusu.

Jak to działa w praktyce? Weźmy przykład bukmachera Superbet. W standardowym pakiecie powitalnych premii pieniężnych ten operator oferuje zakład bez ryzyka na 3500 zł, bonus 100% od wpłaty do kwoty 200 zł oraz darmowy zakład 20 zł za pobranie apki bukmacherskiej Superbet. Jeśli jednak podczas rejestracji konta typerskiego u tego buka wykorzystamy specjalny kod promocyjny, to na nasz bankroll spłynie dodatkowa kasa – 34 zł extra właśnie za użycie kodu. Co ważne, rejestrując się bez kodu nie mamy dostępu do tej specjalnej premii.

Kod promocyjny w forBET – jak działa

Kolejny przykład na działanie bonusu powitalnego z kodem promocyjnym to bukmacher forBET. U tego operatora na start otrzymujemy 2000 zł w formie premii od trzech pierwszych wpłat, a do tego zakład bez ryzyka 1000 zł oraz 30 dni gry bez podatku. Wykorzystując podczas rejestracji konta typerskiego kod rejestracyjny zyskujemy dodatkowe 80 zł do bonusu od wpłaty, a nasz powitalny cashback wyniesie nie 1000 zł a 1200 zł. Dodatkowo otrzymamy extra darmowy zakład 30 zł który w standardowej ofercie bez kodu jest całkowicie niedostępny. A więc pakiet powitalny forBET z kodem jest od pakietu standardowego bez kodu wyższy aż o 310 zł!

Oczywiście to tylko kilka przykładów – analizując oferty powitalne bukmacherów online z kodem i bez kodu zauważycie, że jest ich znacznie więcej. A więc odpowiadając na pytanie, czy bonusy z kodem rzeczywiście działają – tak, działają! Wykorzystując kod promocyjny otrzymujecie od bukmacherów gratisową kasę, która bez kodu jest niedostępna, a więc jest to dla Was czysty zysk. To działa i to działa świetnie, o czym przekonały się już tysiące typerów, którzy zarejestrowali swoje konta u różnych bukmacherów online z kodem promocyjnym.

Czy warto korzystać z kodów do bonusów powitalnych?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać kod promocyjny podczas rejestracji konta u polskich legalnych bukmacherów online. Przede wszystkim dlatego, że, jak już wspominaliśmy, zyskujecie całkiem za darmo dodatkową kasę, która podczas rejestracji bez kodu jest niedostępna. By ją zyskać, wystarczy tylko wpisać lub skleić kod do formularza rejestracyjnego, a więc są to dla nas dodatkowe dwie sekundy czasu, za które możemy zyskać solidne korzyści finansowe.

Warto też dodać, że kod LEGALSPORT działa u każdego legalnego buka w Polsce. Ten jeden, uniwersalny kod może Wam zapewnić korzyści u różnych operatorów – w Fortunie, STS, Superbet czy forBET, ale też u wielu innych. Nie musicie zapamiętywać różnych kodów, bo z tym jednym zyskacie pełen pakiet korzyści.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.