Przed nami sędziszowska Biesiada dla Seniorów

Przed nami sędziszowska Biesiada dla Seniorów

W środę (07.07) na placu targowym odbędzie się Biesiada dla Seniorów. Start o godzinie 17. Impreza odbędzie się w ramach Dni Sędziszowa Młp.
Organizatorzy biesiady są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. W programie jest wiele atrakcji. Będzie można obejrzeć występ grupy teatralnej z Klubu Seniora i zespołu obrzędowego „Rochy” z MGOK.

Seniorki, które biorą udział w zajęciach z malarstwa prowadzoną przez Marię Grodecką, zaprezentują nam swoje obrazy. Będzie możliwość ich nabycia po bardzo atrakcyjnej cenie (koszt materiału).

Odbywać się będzie wspólne malowanie obrazu. Każdy, kto tylko będzie chciał, będzie mógł podejść do płótna i namalować dowolny wybrany przez siebie fragment. A jeśli ktoś nie czuje się na siłach, to wystarczy, że zaznaczy na płótnie mały ślad.
Planowane są również gry, zabawy, koncert duetu „Fidelis”, wspólne grillowanie, a na koniec zabawa taneczna. W imprezie mogą wziąć udział seniorzy z terenu gminy. Plac targowy jest zadaszony, więc biesiada odbędzie się bez względu na aurę.

Przed nami sędziszowska Biesiada dla Seniorów

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.