Przed nami Zabawa Mikołajkowa [PLAKAT]

Zabawa Mikołajkowa na sędziszowskim Rynku

W niedzielę (04.12.) na Rynku w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się Rodzinna Zabawa Mikołajkowa. Będzie ona połączona z kiermaszem.

To już siódma edycja wydarzenia. Jego nieodłącznym elementem jest włączenie świątecznej iluminacji miasta. W tym roku będzie nieco skromniej  jak w rok temu. Ma to związek z oszczędnościami.
Na Rynku pojawi się wiele stoisk lokalnych wystawców. Swoje dania zaprezentują panie z lokalnych kół gospodyń wiejskich.

Gwoździem programu będzie jednak Święty Mikołaj, który zjawi się na Rynku, aby wprowadzić świąteczną atmosferę i spędzić z dziećmi trochę czasu.

W programie wydarzenia jest wiele atrakcji, w tym: występy artystyczne, zabawa ze Świętym Mikołajem, gry, konkursy i niespodzianki dla dzieci.

Wystawione będą gadżety świąteczne, ozdoby i stroiki, a także lokalne wypieki i smakołyki. Początek wydarzenia o godzinie 14.30, wstęp jest wolny.
Zabawa Mikołajkowa potrwa do godziny 17.

Przed nami Zabawa Mikołajkowa [PLAKAT]

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.