Przepiękny gest Kamili i Łukasza Różańskich

Łukasz Różański wziął ślub z Kamilą Strzępek
Zdjęcie: Instagram Łukasza Różańskiego.

Czołowy polski bokser wagi ciężkiej, Łukasz Rożański zdecydował się na piękny gest. Przekazał potrzebującym dzieciom z gminy Sędziszów Małopolski przybory szkolne. Otrzymał je na swoim ślubie zamiast kwiatów.

Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej Łukasz Różański zmienił stan cywilny niespełna dwa tygodnie temu (27.08). Jego żoną została Kamila Strzępek. Oświadczył się jej na wakacjach 2021 roku. Ich ślub odbył się w klasztorze ojców Bernardynów w Leżajsku.
Państwo Młodzi zdecydowali się, że zamiast kwiatów chcą od gości weselnych… przybory szkolne. Przekazali je potem uczniom z gminy Sędziszów Młp. będącym w trudnej sytuacji materialnej.

O tym do kogo trafią dary trafią, zdecyduje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. Różańscy przekazali przybory szkolne także do Domu Dziecka i Domu Samotnej Matki w Rzeszowie.

–  Myślę, że taki gest jest potrzebny dla dzieci, które tego potrzebują. Poza tym obecnie są tak wysokie ceny tych przyborów szkolnych, że nie każdego na nie stać – oznajmił Łukasz.

Różański reprezentuje barwy Stali Rzeszów. Jest zawodowym mistrzem kraju w wadze ciężkiej.
Ponad rok temu Różański znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to jego czternasta walka na zawodowym ringu, podczas których nie zanotował żadnej porażki. Wkrótce ma zmierzyć się z Kolumbijczykiem Oskarem Rivasem o pas Mistrza Świata Federacji WBC.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.