Przepiękny gest Kamili i Łukasza Różańskich

Łukasz Różański wziął ślub z Kamilą Strzępek
Zdjęcie: Instagram Łukasza Różańskiego.

Czołowy polski bokser wagi ciężkiej, Łukasz Rożański zdecydował się na piękny gest. Przekazał potrzebującym dzieciom z gminy Sędziszów Małopolski przybory szkolne. Otrzymał je na swoim ślubie zamiast kwiatów.

Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej Łukasz Różański zmienił stan cywilny niespełna dwa tygodnie temu (27.08). Jego żoną została Kamila Strzępek. Oświadczył się jej na wakacjach 2021 roku. Ich ślub odbył się w klasztorze ojców Bernardynów w Leżajsku.
Państwo Młodzi zdecydowali się, że zamiast kwiatów chcą od gości weselnych… przybory szkolne. Przekazali je potem uczniom z gminy Sędziszów Młp. będącym w trudnej sytuacji materialnej.

O tym do kogo trafią dary trafią, zdecyduje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. Różańscy przekazali przybory szkolne także do Domu Dziecka i Domu Samotnej Matki w Rzeszowie.

–  Myślę, że taki gest jest potrzebny dla dzieci, które tego potrzebują. Poza tym obecnie są tak wysokie ceny tych przyborów szkolnych, że nie każdego na nie stać – oznajmił Łukasz.

Różański reprezentuje barwy Stali Rzeszów. Jest zawodowym mistrzem kraju w wadze ciężkiej.
Ponad rok temu Różański znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to jego czternasta walka na zawodowym ringu, podczas których nie zanotował żadnej porażki. Wkrótce ma zmierzyć się z Kolumbijczykiem Oskarem Rivasem o pas Mistrza Świata Federacji WBC.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.