Roksana Węgiel, Papa D i Maggie Reilly wystąpią w Sędziszowie Młp.

Roksana Węgiel, Papa D i Maggie Reilly wystąpią w Sędziszowie Młp.

Znamy gwiazdy tegorocznej edycji Dino Top Festiwalu. Będą to Roksana Węgiel, Papa D i Maggie Reilly. Impreza odbędzie się w ostatni weekend maja w centrum Sędziszowa Młp.

Dino Top Festiwal od 2017 roku organizują Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Młp. oraz TVP3 Rzeszów i Radio Rzeszów.
Ideą jest łączenie pokoleń. Dzieje się to zarówno poprzez gwiazdy występujące na scenie, jaki i poprzez część konkursową, w której młodzi artyści wykonują utwory legend polskiej muzyki.

W tym roku będą to piosenki Grzegorza Ciechowskiego, czyli Obywatela GC i zespołu Republika. Przesłuchania dziesięcioro wykonawców odbędą się w sobotę (27.05) na scenie MGOK.

Laureaci, których wyłoni jury otrzymają nagrody finansowe, możliwość nagrania własnego teledysku. Wystąpią też w koncercie finałowym, dzień później, czyli 28 maja w centrum Sędziszowa Młp.

Wtedy też na plenerowej scenie zaprezentują się gwiazdy tegorocznej edycji Dino Top Festiwal.
Jedną z nich będzie Roksana Węgiel, występująca pod pseudonimem Roxie lub Roxie Węgiel. To bardzo popularna w ostatnim czasie wokalistka.

Ma na koncie zwycięstwo w programie The Voice Kids i Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Na scenie zobaczymy legendę polskiej muzyki pop – zespół Papa D (dawniej Papa Dance).
Wystąpi także Maggie Reilly – szkocką wokalistkę, która zasłynęła przede wszystkim dzięki współpracy z Mikiem Oldfieldem. Jej wokal można usłyszeć między innymi w nieśmiertelnym „Moonlight Shadow”.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.