Roksana Węgiel, Papa D i Maggie Reilly wystąpią w Sędziszowie Młp.

Roksana Węgiel, Papa D i Maggie Reilly wystąpią w Sędziszowie Młp.

Znamy gwiazdy tegorocznej edycji Dino Top Festiwalu. Będą to Roksana Węgiel, Papa D i Maggie Reilly. Impreza odbędzie się w ostatni weekend maja w centrum Sędziszowa Młp.

Dino Top Festiwal od 2017 roku organizują Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Młp. oraz TVP3 Rzeszów i Radio Rzeszów.
Ideą jest łączenie pokoleń. Dzieje się to zarówno poprzez gwiazdy występujące na scenie, jaki i poprzez część konkursową, w której młodzi artyści wykonują utwory legend polskiej muzyki.

W tym roku będą to piosenki Grzegorza Ciechowskiego, czyli Obywatela GC i zespołu Republika. Przesłuchania dziesięcioro wykonawców odbędą się w sobotę (27.05) na scenie MGOK.

Laureaci, których wyłoni jury otrzymają nagrody finansowe, możliwość nagrania własnego teledysku. Wystąpią też w koncercie finałowym, dzień później, czyli 28 maja w centrum Sędziszowa Młp.

Wtedy też na plenerowej scenie zaprezentują się gwiazdy tegorocznej edycji Dino Top Festiwal.
Jedną z nich będzie Roksana Węgiel, występująca pod pseudonimem Roxie lub Roxie Węgiel. To bardzo popularna w ostatnim czasie wokalistka.

Ma na koncie zwycięstwo w programie The Voice Kids i Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Na scenie zobaczymy legendę polskiej muzyki pop – zespół Papa D (dawniej Papa Dance).
Wystąpi także Maggie Reilly – szkocką wokalistkę, która zasłynęła przede wszystkim dzięki współpracy z Mikiem Oldfieldem. Jej wokal można usłyszeć między innymi w nieśmiertelnym „Moonlight Shadow”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.