Rondo pomiędzy hotelem a Parkiem Handlowym?

Czy "Ługi Wolickie" staną się atrakcją turystyczną?

Możliwe, że pomiędzy Hotelem Ines a Parkiem Handlowym powstanie rondo. Ma sie ono znajdować w ciągu drogi krajowej nr 94 i ulicy Wesołej.

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Bogusław Kmieć poinformował, że prowadzi  rozmowy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.
Dotyczą one budowy ronda w newralgicznym miejscu Sędziszowa Małopolskiego. Ma ono powstać w ciągu drogi krajowej nr 94 i ulicy Wesołej, pomiędzy Hotelem Ines, a Parkiem Handlowym, którego budowa zakończyła się niespełna rok temu.

Rondo pomiędzy hotelem a Parkiem Handlowym?
Lokalizacja ewentualnego ronda. Screen z Google Maps.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Lepiej niech zrobią normalne zjazdy na Lidla bo ten co to wymyślił to chyba nawet nie ma prawa jazdy a drugi mądry urzędnik który się zgodził na takie coś. Widać jakich mądrych mamy urzędników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.