Rusza nabór wniosków o mieszkania w bloku SIM

Rusza nabór wniosków o mieszkania w bloku SIM

W połowie tego miesiąca ruszy nabór wniosków osób, którzy chcieliby zamieszkać w planowanym bloku przy ulicy Wspólnej w Sędziszowie Młp.

Sześciopiętrowy blok (40 lokali) powstanie obok boiska „Orlik”. Inwestycja będzie realizowana w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej.
Ideą przedsięwzięcia są bardzo atrakcyjne warunki najmu mieszkania w bloku. Wygląda to tak, że najpierw wpłacamy zaledwie 10-15 procent wkładu własnego. Następnie program zapewnia nam możliwość dojścia do własności po 20-30 latach.

Urząd Miejski w Sędziszowie Młp, ogłosił, że 16 maja 2022 roku rusza nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku. Potrwa on do 15 czerwca 2022 r. Wnioski należy składać na Biurze Podawczym ratusza w wersji papierowej.

Trzeba to zrobić w zamkniętej kopercie, na której muszą być: imię, nazwisko, adres wnioskodawcy oraz opis „Wniosek o zawarcie umowy najmu SIM”.

Ważna jest kolejność zgłoszeń. W przypadku takiej samej liczby punktów, o kolejności wpisu na listę najemców decyduje kolejność wpływu wniosku.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 532 344 796 lub osobiście Urząd Miejski, ul. Rynek 9, sala nr 5 (budynek byłej szkoły).

Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu w budynku mieszkalnym przy ulicy Wspólnej – POBIERZ.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.