Sędziszów Młp. Świetlną Stolicą Polski?

Zabawa Mikołajkowa na sędziszowskim Rynku

Sędziszów ma szansę po raz kolejny zostać Świetlną Stolicą Podkarpacia, a potem Polski. O tym czy się tak stanie, zdecydujemy my, internauci. Co ważne, nagroda, którą otrzyma zwycięskie miasto, trafi na cel charytatywny.

Plebiscyt odbywa się w ramach akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą. Głosami mieszkańców najpierw przyznany zostanie tytuł Świetlnej Stolicy Podkarpacia.
Zwycięskie miasto otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 000 zł brutto, które będzie mogło potem przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Drugim etapem jest finał ogólnopolski, gdzie gra toczyć się będzie o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Partnerem realizującym plebiscyt są Nowiny.

Link do głosowania.

Oddanie bezpłatnego głosu wymaga zarejestrowania się w serwisie i podania numeru telefonu. Na etapie wojewódzkim można oddawać 10 głosów dziennie. Konkurs trwa do wtorku, 11 stycznia 2022 r.

Obecnie prowadzi Sędziszów Młp, na który oddano 6 290 głosów. Na drugim miejscu jest Kolbuszowa – 2 780, na trzecim zaś Rzeszów – 813.

Sędziszów Młp. Świetlną Stolicą Polski?
– Kilka lat temu nam się udało. Wtedy startowaliśmy po raz pierwszy i w zasadzie zdeklasowaliśmy większe miasta jak Kraków, Rzeszów czy Zamość. Wygraliśmy ogromną przewagą głosów. To dzięki mieszkańcom. Mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo – powiedziała TV Sędziszów Anna Olech, rzecznik Urzędu Miejskiego w Sędziszowie Młp.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.