Sędziszowscy druhowie z akcją na rzecz Ukrainy

Druhowie rozpoczęli zbiórkę opatrunków dla Ukrainy

Trwa rosyjska inwazja na obszar Ukrainy. Rozpoczęto bombardowanie Kijowa. Giną ludzie, tracą majątki. Właśnie dla nich akcję prowadzą druhowie z Sędziszowa Młp.
Rzecz dotyczy zbiórki wszystkiego, co może pomóc cywilom, którzy ucierpieli w wyniku wojny na terenie Ukrainy. Akcja jest prowadzona dziś (25.02), w godzinach 10-16 przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, przy ulicy 3 maja w Sędziszowie Młp.

– Jako strażacy staramy się nieść pomoc i nigdy nie być obojętnym na krzywdę ludzką. Wybuchła wojna na terenie Ukrainy, co niesie za sobą wielu poszkodowanych. I właśnie dla ofiar cywilnych prowadzona jest zbiórka opatrunków.

– Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogą przekazać jakiś sprzęt medyczny na Ukrainę. Potrzebne są kołnierze ortopedyczne, opaski zaciskowe, bandaże, bandaże elastyczne itp. oraz wszystko, co może pomóc.


O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.