Sędziszowscy policjanci uratowali życie 47-latka

Sędziszowscy policjanci uratowali życie 47-latka

Policjanci z komisariatu w Sędziszowie Młp. pomogli mężczyźnie, który nieprzytomny z urazem głowy leżał na chodniku we wsi Nockowa. Być może dzięki temu uratowali mu życie.
Do zdarzenia doszło w niedzielne (19.06) południe. O godzinie 12.35 policjanci z komisariatu w Sędziszowie Młp., patrolując miejscowość Nockowa, nagle zauważyli na chodniku przewrócony rower.

Obok jednośladu, przy ogrodzeniu jednej z posesji leżał nieprzytomny mężczyzna. Jak się okazało, był to 47-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce. Mundurowi natychmiast udzielili mu pomocy.

Korzystając z wyposażenia apteczki radiowozu, opatrzyli krwawiącą ranę na głowie nieprzytomnego. Następnie ułożyli go w pozycji bezpiecznej.
Do czasu przyjazdu, wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego cały czas monitorowali funkcje życiowe rannego 47-latka. Dzięki temu udało się go bezpiecznie przewieźć do szpitala.

Teraz policjanci na podstawie zebranych śladów będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.