Ślad po nim zaginął. Gdzie jest Michał Ciołkosz?

Ślad po nim zaginął. Gdzie jest Michał Ciołkosz?

Policjanci szukają mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego. 68-letni Michał Ciołkosz wyszedł z domu w Ociece i ślad po nim zaginął.

Mieszkający samotnie Michał Ciołkosz wyszedł w domu w miejscowości Ocieka i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również kontaktu ze swoją rodziną i znajomymi.
Rysopis zaginionego:

  • wzrost około 165 – 170 cm,
  • włosy szpakowate, proste,
  • broda z zarostem koloru czarno – siwego,
  • szczupła budowa ciała.

Mężczyznę ostatni raz widziano w sobotę (19.11). Ubrany był w kurtkę koloru białego (z uwagi na zabrudzenia popielata). Nosił szary kapelusz z piórkiem. Ciemnoszare spodnie garniturowe.

Każdy kto wie, gdzie jest 68-latek, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ropczycach.
Tel. 47 82 24 310 (czynny całodobowo), 47  82 24 325 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje można również przekazać pocztą elektroniczną, na adres e-mail: ropczyce@rz.policja.gov.pl.

Ślad po nim zaginął. Gdzie jest Michał Ciołkosz?

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.