To będzie pierwszy w Ropczycach sklep Lidla. Znamy datę jego otwarcia

Lidl otwiera pierwszy sklep w Sędziszowie Młp.

W czwartek (15.12)  swoje podwoje otworzy pierwszy w Ropczycach i drugi w powiecie sklep Lidla. Market mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 7.

Powierzchnia sali sprzedaży Lidla w Ropczycach wynosi około 1 350 metrów kwadratowych. Pracę znalazły tam 23 osoby.  Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około stu miejsc parkingowych.
W dniu otwarcia sklepu, w czwartek (15.12), o godziny 6 dla klientów przygotowano liczne atrakcje, w tym między innymi: kawomat, hot-dogi i popcorn.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty, w godz. 6-22, a  w  niedziele handlowe w godz. 9-18.

Dodajmy, że to nie jedyny sklep Lidla w powiecie. Od ponad roku temu funkcjonuje on w Sędziszowie Małopolskim, przy ulicy Wesołej 10. Market ma powierzchnię 1070 metrów kwadratowych.
Lidl otwiera pierwszy sklep w Sędziszowie Młp.

Lidl to grupy przedsiębiorstw, w której skład wchodzą niezależne spółki. Historia sieci sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku.
Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 11 550 sklepów Lidla, w Polsce jest ich około 800.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.