Tragedia podczas prac w lesie. Nie żyje mężczyzna

Śmierć na dworcu w Ropczycach. 46-latek osunął się pod koła pociągu [ZDJĘCIA]

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym zginął 52-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Mężczyznę przygniótł ciągnik.
Dziś (24.08) przed godziną 12, dyżurny policji z Ropczyc otrzymał zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło na terenie leśnym w Niedźwiadzie.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 52-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, pracował w lesie ze znajomym. W pewnym momencie ciągnik, którym kierował przewrócił się przygniatając mężczyznę. 52-latek, niestety, poniósł śmierć na miejscu.
Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelują również do mieszkańców o zachowanie ostrożności podczas wykonywania różnego rodzaju prac polowych i leśnych.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.