Tragedia w Czarnej Sędziszowskiej. Mężczyzna spłonął w swoim samochodzie [ZDJĘCIA]

Tragedia w Czarnej Sędziszowskiej. 72-latek spłonął w swoim aucie [FOTO]

Dziś rano na drodze wojewódzkiej nr 987 w Czarnej Sędziszowskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął 72-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Z ustaleń ropczyckiej policji wynika, że do tragedii doszło około godziny 7 opel w Czarnej Sędziszowskiej.
Jadący w kierunku miejscowości Krzywa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym manem. W wyniku tego osobówka zapaliła się. Chwilę potem ogień przeniósł się również na tira.

– Na miejscu zastaliśmy dwa płonące pojazdy. Do działań gaśniczych natychmiast przystąpiły dwie roty gaśnicze. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy w kierowaniu ruchem – relacjonuje Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej Sędziszowskiej.

Oprócz nich w akcji gaśniczej brali udział także druhowie z OSP Boreczek i Krzywa oraz zawodowi strażacy z Ropczyc. Na miejscu tragedii pojawili się też policjanci, karetka z ratownikami medycznymi, Inspekcja Transportu Drogowego, a także prokurator
Po ugaszeniu ognia, służby mundurowe znalazły ciało. Były to zwłoki 72-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który kierował oplem. Przebadano kierującego ciężarówką, 45-letniego mężczyznę. Jak się okazało, był trzeźwy.

Droga na tym odcinku do około godziny 12. była całkowicie zablokowana. Oprócz strażaków, ma miejscu wypadku pracowali także policjanci.

Zabezpieczyli oni ślady oraz wykonując oględziny i dokumentację fotograficzną. Ma to pomóc w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia.
Tragedia w Czarnej Sędziszowskiej. 72-latek spłonął w swoim aucie [FOTO]Tragedia w Czarnej Sędziszowskiej. 72-latek spłonął w swoim aucie [FOTO]
Zdjęcia: OSP Czarna Sędziszowska.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.