Tragedia w Kozodrzy. Nie żyje 10-letnia dziewczynka

W czwartek pożegnamy Daniela Stachnika

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Kozodrzy. Ciężarówka potrąciła 10-letnią dziewczynkę. Dziecka nie udało się uratować.
Do dramatu doszło w środę (02.06), przed godziną 15, w Kozodrzy, w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Jak ustalili policjanci, kierująca rowerem, 10-letnia mieszkanka gminy Ostrów, prawdopodobnie podczas skrętu, wjechała wprost przed jadącego w tym samym kierunku, ciężarowego mercedesa.

Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować. 35-letni kierujący pojazdem był trzeźwy. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady.
Teraz policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach, wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.