W czwartek pożegnamy Daniela Stachnika

W czwartek pożegnamy Daniela Stachnika

Dziś odbyła się sekcja zwłok Daniela Stachnika. Miała ona wyjaśnić przyczyny jego śmierci. Czy wyjaśniła. Znany jest też termin pogrzebu tego lubianego piłkarza i strażaka

Nagła śmierć 29-letniego Daniela Stachnika poruszyła wielu naszych Czytelników. Przypomnijmy, że doszło do niej w piątek (14.01.), około godziny 9.45 w miejscowości Burdze, w gminie Bojanów.
Mężczyzna pracował tam przy układaniu kanalizacji z użyciem koparki. W pewnym momencie stracił przytomność i mimo reanimacji, zmarł.

Przyczyny jego zgonu ma ustalić Prokuratura Rejonowa w Nisku. Śledczy biorą pod uwagę różne okoliczności. Mogło dojść do przebicia, przeskoku iskry elektrycznej, ale zgon mógł też nastąpić z przyczyn chorobowych. Sporo w tym temacie miała powiedzieć dzisiejsza sekcja zwłok.

– Niestety, nadal nie wiemy co było przyczyną śmierci 29-latka. Potrzebne będą bardziej szczegółowe badania histopatologiczne. śledztwo jest na początkowym etapie. Badamy kilka wersji przebiegu zdarzenia, ale o konkretnej przyczynie będziemy mogli powiedzieć coś więcej za kilka tygodni – powiedział Super Ekspresowi szef niżańskiej prokuratury, Piotr Walkowicz.

Zmarły Daniel S. był piłkarzem A-klasowego Zacisza Trześń, który upublicznił jego wizerunek.
– Popularny „Mrówa” zarówno na boisku, jak i w codziennym życiu – zawsze dawał z siebie wszystko. Zawsze był pełen entuzjazmu i pozytywnie nastawiony niezależnie od sytuacji. Kolana i łokcie po każdym meczu ubrudzone, a głowę potrafił wsadzić tam, gdzie niejeden odstawiał nogę. Zwolennik ostrej, ale z drugiej strony męskiej i kulturalnej gry. Pozytywnie nakręcał atmosferę. Prywatnie brat, szwagier, a przede wszystkim przyjaciel… Dziękujemy Ci za wszystko – czytamy na Facebooku Zacisza.

W czwartek pożegnamy Daniela Stachnika
Zdjęcie: Dębica Piłka Nożna.

Daniel S. był wychowankiem Lechii Sędziszów Małopolski. Następnie grał w Borkovii Borek Wielki (skąd pochodził), ŁKS Łowisko, Piaście Wolica Piaskowa, a od 2017 roku w Zaciszu Trześń. Działał też w Ochotniczej Straży Pożarnej Borek Wielki.

Pogrzeb Daniela Stachnika odbędzie się w czwartek (20.01). Msza św. odprawiona zostanie o godzinie 14 w kościele parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Borku Wielkim.
Po nabożeństwie odbędzie się odprowadzenie trumny z ciałem zmarłego na  cmentarz.

W czwartek pożegnamy Daniela Stachnika

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.