Wielki sukces Konrada Kujdy z Góry Ropczyckiej

Wielki sukces Konrada Kujdy z Góry Ropczyckiej

Konrad Kujda z Góry Ropczyckiej został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej. Nastolatek jest uczniem Zespołu Szkół im. ks. dr Jana Zwierza w Ropczycach. Gratulujemy.

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej odbył się 10-25 marca w formie zdalnej. Warunkiem udziału było zaśpiewanie na żywo. Organizatorem przedsięwzięcia była Elena Egorova, śpiewaczka i laureatka wielu rosyjskich festiwali.

W konkursie wzięły osoby nie tylko z Polski, a także z Ukrainy, Kazachstanu, Tadżykistanu, Rosji, Andaluzji a nawet Chin (w sumie 196 piosenek).
Uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach: dzieci (5-11 lat), młodzież (12-17 lat), dorośli (18-55 lat) i seniorzy (55+). Jednym z uczestników był Konrad Kujda z Góry Ropczyckiej, który wystąpił w kategorii „młodzież”. Zdobył on trzecie miejsce za wykonanie utworu „Pamiętam cię” Dimy Bilana.

Konrad nie był jedynym uczniem Zespołu Szkół w Ropczycach, który wziął w tymże konkursie. Była nią również Natalia Saj, która wykonała piosenkę „Nie kochasz” z repertuaru Ratmira Szyszkowa.

Wielki sukces Konrada Kujdy z Góry Ropczyckiej
Fot.: Zespół Szkół im. ks. dr Jana Zwierza w Ropczycach.
Portal informacyjny sedziszowlokalnie powstał w marcu 2021 roku. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności mieszkańców gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.