Wojna szwagrów w Górze Ropczyckiej [WIDEO]

Wojna szwagrów w Górze Ropczyckiej [WIDEO]

W Górze Ropczyckiej od lat trwa konflikt mieszkających naprzeciw siebie szwagrów. Są wyzwiska, groźby i bójki z użyciem… grabi. Pan Kazimierz i pan Stefan nie przejdą obok siebie obojętnie. Spór pokazał Polsat News.

Spór szwagrów trwa już kilkanaście lat i nikt nie wie, od czego się zaczęło. Każdy ma swoją wersję. Żaden nie odpuszcza. Obaj czują się pokrzywdzeni.
Konflikt kilka razy próbował też rozstrzygnąć sąd. Bezskutecznie. Pan Kazimierz twierdzi, że Stefan P. robi wszystko, by pozbyć się go z ojcowizny.

Miesiąc temu między szwagrami doszło do kolejnej bójki. Pan Kazimierz twierdzi, że został zaatakowany przez Stefana P. Policjanci ustalili, że został uderzony w głowę grabiami i trafił do szpitala.

REPORTAŻ WIDEO znajdziecie tutaj.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.