Wypadek na A4. Audi wjechało w autobus z Ukraińcami

Dachowanie i zderzenie samochodów w powiecie

Na autostradzie A4 w Czarnej Sędziszowskiej doszło do groźnego wypadku. Kierujący audi, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w autokar, którym podróżowało prawie 90 Ukraińców.
Dzisiaj po północy dyżurny ropczyckiej policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem autokaru i osobówki. Doszło do niego na autostradzie A4 w miejscowości Czarna Sędziszowska.

Mieszkaniec Czarnej Sędziszowskiej odnaleziony

Jak ustalili funkcjonariusze 38-letni kierujący audi, jadąc lewym pasem ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok autobusu jadącego prawym pasem jezdni w kierunku Rzeszowa.

Autokarem podróżowali obywatele Ukrainy. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, jednak pojazd nie mógł już kontynuować dalszej jazdy.
Wszyscy pasażerowie autobusu zostali przewiezieni do Sędziszowa Małopolskiego, gdzie zostali zakwaterowani w budynku udostępnionym przez tamtejszy Urząd Miejski. Duża część osób po odpoczynku ruszyła w dalszą podróż.

Portal informacyjny sedziszowlokalnie powstał w marcu 2021 roku. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności mieszkańców gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.