Zadzwonił do rodziny. Powiedział, że chce się zabić

Mieszkanka powiatu straciła w sieci duże pieniądze

Odnaleziono 47-latka, który zadzwonił do rodziny i poinformował ją, że chce się zabić. Szukało go 65 policjantów i 4 funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei. Odnaleziono go w Ropczycach.
We wtorek (12.07) po godzinie 16 policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 47-letniego mieszkańca Ropczyc. Mundurowi ustalili, że zadzwonił on do rodziny informując, że zamierza się zabić.

Po ustaleniu rysopisu 47-latka, policjanci rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili dworzec, przystanki, parki oraz miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony.

W poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Po godzinie 20 policjanci zauważyli na ulicy Wyspiańskiego w Ropczycach idącego chodnikiem zaginionego mężczyznę.
47-latka przywieziono do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Wezwany lekarz pogotowia zadecydował o przewiezieniu go do szpitala.

Portal informacyjny sedziszowlokalnie powstał w marcu 2021 roku. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności mieszkańców gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.