Zakaz parkowania wzdłuż Kapucyńskiej? Kierowcy mają tam duży problem

Zakaz parkowania wzdłuż Kapucyńskiej? Kierowcy mają tam duży problem

Kierowcy skarżą się na samochody, które parkuje się wzdłuż bramy cmentarnej przy ulicy Kapucyńskiej w Sędziszowie Małopolskim. Mówią, że bezpieczne ominięcie tych pojazdów to karkołomne przedsięwzięcie.
Problem na ulicy Kapucyńskiej na forum Rady Miejskiej przedstawił radny Marcin Lach (na zdjęciu):

– Ten temat już kilka razy był poruszany. Było też pismo ze strony zarządu Osiedla Tysiąclecia. W skrócie chodzi o to, że kierowcy mogą stawiać swoje samochody na parkingu, który jest blisko, a mimo to stawiają wzdłuż tej bramy. Potem jest bardzo ciężko ominąć takie auta z racji braku widoczności, jest tam też zakręt – mówił radny.

Co na to burmistrz Bogusław Kmieć?
– Myślę, że powinniśmy pójść szerzej i wprowadzić zakaz zatrzymywania na całej długości ulicy Kapucyńskiej. Myślę że w grudniu te znaki powinny się tam pojawić – zapewnił.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.