Zderzenie osobówki z dostawczym iveco. Ucierpiała 48-letnia kobieta [ZDJĘCIA]

Zderzenie osobówki z dostawczym iveco. Ucierpiała 48-letnia kobieta [ZDJĘCIA]

Dziś (09.05) rano w Brzezinach doszło do zderzenia volvo z dostawczym iveco. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała 48-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło około godziny 5.30 na terenie miejscowości Brzeziny. Jak ustalili policjanci, zawiniła kierująca volvo, 48-letnia kobieta.
Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu dostawczemu iveco. Pojazdem tym kierował 60-letni mężczyzna.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi 48-latkę przewieziono do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Ruch odbywał się wahadłowo.

Zderzenie osobówki z dostawczym iveco. Ucierpiała 48-letnia kobieta [ZDJĘCIA]
Zderzenie osobówki z dostawczakiem. Ucierpiała 48-letnia kobieta [ZDJĘCIA]Zderzenie osobówki z dostawczakiem. Ucierpiała 48-letnia kobieta [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: KPP Ropczyce.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.