Zderzenie trzech samochodów na drodze krajowej

Zderzenie trzech samochodów na drodze krajowej

Dziś (23.04) przed godziną 7 rano na drodze krajowej nr 94 (ulica Rzeszowska) w Sędziszowie Młp. doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedną osobę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca audi podczas wyprzedzania zderzył się z jadącą z naprzeciwka hondą. Ta z kolei uderzyła w citroena, który jechał w tym samym kierunku (czyli od Ropczyc). Wszyscy uczestnicy kraksy byli trzeźwy.
Kierowcę hondy z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi krajowej odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowały służby ratunkowe i mundurowe. Działania tych ostatnich mają na celu ustalić przyczyny wypadku.

Zdjęcia: OSP Sędziszów Młp.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.