Zebraliśmy prawie 30 tysięcy złotych dla Faustynki

Kiermasz dla chorej Faustynki Stręk z Sędziszowa

Prawie 30 tysięcy złotych udało się uzbierać podczas kiermaszu wielkanocnego, który odbył się kilka dni temu na sędziszowskim Rynku. Pieniądze te w całości trafią na operację serca Faustynki Stręk.

Dziewczynka urodziła się w 2012 roku z wadą serca AVSD. Ma wspólny kanał przedsionkowo komorowym. Przeszła już trzy operacje na otwartym sercu.

„Prosimy, pomóżcie”

Teraz czeka ją kolejna czwarta. Tym razem w klinice kardiologicznej profesora Edwarda Malca w Munster, w Niemczech. Niestety, aby zabieg ten się odbył, potrzebne jest blisko dwieście tysięcy złotych.
– Nasza nawet największa determinacja nie spowoduje, że sami zdołamy za tę operację zapłacić. My jesteśmy zawsze gotowi, by walczyć o naszą królewnę, Faustynka, jak trzeba, również dzielnie staje do walki. Byśmy ją wygrali potrzebujemy oprócz pomocy Niebios i Waszej pomocnej dłoni. Prosimy, wesprzyjcie, dajcie szansę, by to młode jeszcze życie mogło trwać dalej – piszą rodzice dziewczynki.

Pomóc Faustynce możemy na tej stronie.

Kiermasz i kwesta

W piątek (19.03) na sędziszowskim Rynku odbył się charytatywny kiermasz wielkanocny.Dochód ze sprzedaży ozdób oraz z prowadzonej zbiórki trafił właśnie na operację Faustynki Stręk.

Produkty, które znalazły się na stoiskach, mógł podarować każdy. Zrobił to między innymi Klub Seniora. Jego uczestnicy przynieśli wykonane przez siebie: stroiki, kartki, wianki, pisanki i palmy.

W dniu kiermaszu na terenie Sędziszowa Młp. pojawiały się harcerki, które zachęcały się do odwiedzenie stoisk i zakupu świątecznych gadżetów. Zbierały również pieniądze do puszek dla Faustynki.
Udało się

Dziś już wiemy, ile udało się zebrać. Poinformowała o tym mama dziewczynki.

– Kochani, mamy 29 tysięcy złotych uzbierane podczas kiermaszu. Dziękujemy z całego serca. To Wasza zasługa – napisała pani Ewa Stręk.

Zebraliśmy prawie 30 tysięcy złotych dla Faustynki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.